88526854

اخبار

مجموعه رویدادها، تازه ها و اخبار کورپوریت7
نمایش در هر صفحه
11 5 1399
معرفی نسل جدید ساعت‌های هوشمند گارمین در ایفا 2019

گارمین اعلام کرد که با این ساعت می‌توان کارهایی از قبیل پرداخت برخی خریدها، یادآوردن قرار ملاقات‌ها، ردیابی وضعیت خواب در طول شب و غیره را انجام داد. در این ساعت از نمایشگری با ابعاد 1.2 اینچ لمسی استفاده شده که در دل این نمایشگر، انواع واچ‌فیس‌ها زیبا نهفته است که می‌تواند کار با Venu را برای کاربران لذت‌بخش کند.

11 5 1399
آشنایی با گیاهان دارویی کوهستانی

گیاهان دارویی کوه دماوند بسیار طیف گسترده ای دارند و اگر بخواهیم پیرامون مزیت ها و کاربردهای آن با شما سخن بگویم نیاز به ساعت ها وقت دارد که از حوصله شما خارج است. از همین رو تنها به صورت مختصر به معرفی این داروها می پردازیم و شما را با بخشی از این طیف گسترده دارویی آشنا می کنیم.

22 3 1397
آثار تاریخی که در دل کوه های ایران نهفته است کدامند؟

برای رسیدن به این اثر تاریخی نیاز به طی کردن مسیری سهل الوصول است و همین امر کار کوهنوردان را بسیار ساده کرده است. مدت زمان صعود تا دامنه این کوه ۵۰ دقیقه است. این روزها این کوه زیبا دچار مشکلات بسیار جدی شده است و پسماندهای بسیاری در دل این کوه که نماد قدرت و زیبایی است نهفته شده است که جای بسیار تاسف دارد.

22 3 1397
چگونه طراح مد موفقی شویم؟

اگر سال‌ها زمان خود را صرف تماشای نحوه شکل‌ گیری کت‌ واک و ران‌ وی‌ها یا خواندن مقالات مجله مد ‌و ‌فشن Vogue و یا بازدید از صفحات فشن‌ بلاگر‌های معروف کرده اید و رویای طراح مد موفق شدن را در سر می‌پرورانید، احتمالاً عملکرد برندهای مد و فشن موفقی مانند channel ،dior،Versace و… را دنبال می‌کنید و حتی ممکن است از طراحان مد مشهوری مانند آلبرتا فررتی ،پرادا ،سونیا ریکیل و… پیروی کنید.

22 3 1397
کمبود ویتامین B12 چه بلایی سرتان می آورد؟

ویتامین B12 همانند ویتامین های دیگر گروه B محلول در آب است. این موضوع بدین معنیست که این ویتامین در آب حل می شود و به درون شریان های خونی روانه می شود. بدن انسان می تواند این ویتامین را برای حداکثر 4 سال ذخیره کند. مقدار اضافی ویتامین B12 از طریق ادرار دفع می شود.

19 3 1397
مزایای مصرف 7روز سیر و عسل با معده خالی

برای استفاده بیشتر از این فرآیند,بسیار مهم است ، ماده تشکیل دهنده هر دوی آنها را با بالاترین کیفیت در دسترس داشته باشید همچنین شما باید این درمان را در زندگی سالم خود انجام دهید یکی از رایج ترین ماده طبیعی در سر تا سر جهان آشپزی,سیر است عطر و طعم آن به خوبی با ادویه های دیگر ترکیب میشود تا طعم غذاهای بیشماری را افزایش دهد اما پیش از آنکه، یک حامی خوب در آشپزخانه باشد,سیر به دلیل توانایی که در از بین بردن بسیاری از بیماری ها دارد، قرن ها مورد ارزیابی قرار گرفته است.